Dla międzynarodowego klienta z USA, posiadającego 30 oddziałów na całym świecie (w tym 17 specjalistycznych laboratoriów), który specjalizuje się w odzyskiwaniu, niszczeniu i kasowaniu danych oraz informatyce śledczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C#/ .NET (Angular 2) Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za całościowe zarządzanie rozwojem oprogramowania,
  • praca w zespole Scrum,
  • praca na najnowocześniejszych narzędziach Microsoft,
  • codzienna komunikacja w języku angielskim.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka C#
  • potwierdzona znajomość:
    • Typescript
    • WebAPI
    • Angular 2
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • Atrakcjne wynagrodzenie przy umowie o pracę
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover)
  • Dostęp do szkoleń zawodowych
  • Słodkie poniedziałki, świetna kawa oraz Pizza w każdy czwartek!

Dodatkowe atuty:

  • Hadoop,
  • SQL Server- Reporting Services, Analysis Services,
  • znajomość narzędzi middle ware np. Rabbit MQ.