2016-10-01 16:17

Dla Firmy dysponującej największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie w Europie Środkowej i Wschodniej laboratorium w swojej branży poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant HelpdeskKatowice

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników końcowych (telefonicznie, email)
  • Udzielanie informacji o statusie zgłoszeń
  • Rejestracja zgłoszeń, śledzenie cyklu obsługi zgłoszeń
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych
  • Współpraca z innymi działami i zespołami IT
  • Serwis sprzętu i infrastruktury IT
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft
  • Bardzo dobra komunikatywność - praca przy rozwiązywaniu problemów technicznych użytkowników,
  • Znajomość budowy sieci komputerowych
  • Umiejętność pracy z systemami do harmonogramowania zadań
  • Umiejętność szybkiej diagnozy problemów konfiguracyjnych
  • Znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie pracy napodobnym stanowisku

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Wyjątkową atmosferę pracy w młodym i entuzjastycznym zespole