2016-10-03 17:01

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester / Dokumentalista OprogramowaniaKatowice

Zakres obowiązków:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość procesów biznsowych w branży FMCG
  • rozumienie zasad dokumentowania systemów informatycznych
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagania:

  • wykonywanie dokumentacji dla systemów informatycznych produkowanych i wdrażanych przez firmę
  • testowanie systemów informatycznych pod kątem wprowadzonych modyfikacji związanych z systemem jakości
  • uczestnictwo w rozwoju projektów

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
  • pracę w profesjonalnym zespole w siedzibie Firmy w Katowicach
  • umowę o pracę
  • pracę w komfortowych warunkach - ładne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych, wyposażona kuchnia i jadalnia
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • wyjazdy integracyjne
  • imprezy sportowe