Dla Firmy dysponującej największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie w Europie Środkowej i Wschodniej laboratorium w swojej branży poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. Odzyskiwania DanychKatowice

Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odzyskiwanie danych z logicznie uszkodzonych nośników oraz za przeprowadzanie dochodzeń z zakresu Informatyki Śledczej, jak również współpracę z zagranicznymi oddziałami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość budowy komputerów i laptopów
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania skomplikowanych problemów
  • Wysoka motywacja do osiągania założonych celów, entuzjazm i zaangażowanie
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i poszerzania umiejętności
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole firmy będącej światowym liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
Wyślij CV