2016-10-03 12:43

Dla naszego Klienta, spółki dostarczającej rozwiązania z zakresu informatyki, telekomunikacji i bezpieczeństwa informatycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer PHP - HTML, CSS, JS z jQueryKatowice

Zadania:

  • Budowa zaawansowanych aplikacji webowych i e-commerce, projektowanie i optymalizacja baz danych,
  • Rozbudowa istniejących witryn firmy o nowe funkcjonalności i moduły,
  • Wdrażanie rozwiązań integrujących zewnętrzne funkcjonalności z istniejącym systemem.

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. rocznego doświadczenia na stanowisku programisty PHP,
  • Biegłej znajomość języka PHP (OOP) i SQL,
  • Biegłej znajomość HTML5, CSS3, Java Script, Ajax z jQuery, Smarty, XML.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realizację ciekawych i nowoczesnych projektów w międzynarodowym środowisku (projekty kilkudziesięciu sklepów internetowych),
  • Duży zakres samodzielności,
  • Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, świetnie wyposażone biuro, elastyczne godziny pracy),
  • Benefity w postaci kart multisport, kart podarunkowych, lekcji języka angielskiego
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy .

Mile widziane:

  • Znajomość systemów kontroli wersji: GIT lub SVN,
  • Znajomość framework'ów:
    • Symfony
    • Zend Framework
  • Doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych poparte portfolio.
Wyślij CV