Dla części Globalnej Firmy Konsultingowej, dostarczającej rozwiązania doradcze i technologiczne dedykowane uczelniom wyższym zarówno w Polsce jak i za granicą, które wspomagają proces zarządzania i rozwoju placówkom edukacyjnym. Firmy, która w tworzeniu dedykowanych aplikacji i oprogramowań, inspiruje się globalnymi trendami na rynku edukacyjnym, obsługując w tej chwili około 60 uczelni w Polsce, a co za tym idzie przetwarzając dane około pół miliona studentów. Przedsiębiorstwo w celu dostarczenia profesjonalnego i kompleksowego oprogramowania połączyła w swojej pracy 3 przestrzenie, tworząc wykwalifikowany zespół z obszaru szkolnictwa wyższego, analityki edukacyjnej oraz branży IT. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator IT z językiem angielskim Jasionka

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna administracja / konfiguracja serwerami aplikacjiami bazodanowymi oraz infrastrukturą sieciowo-komputerową dla środowisk MIcrosoft Windows Server 2008/2012/2016,
  • Zarządzanie środowiskami bazodanowymiMicrosoft SQL Server 2008 RL/2012/2016,
  • Aktywy momnitoring i rozwiązywanie problemów w administrowanych środowiskach,
  • Wykonywanie kopii i przywracanie danych,
  • Konfiguracja i administracja środowiskami wirtualnymi VMware i Hyper-V
  • Współpracę z działami rozwoju oprogramowania na poziomie wdrożenia, konfiguracji, utrzymania i monitoringu infrastruktury dla nowo powstających / wdrażanych rozwiązań.
  • Zapewnienie wsparcia IT pracownikom działu wdrożeni i serwisu (prace realizowane w biurze firmy),
  • Uczestniczenie w projektach IT realizowanych dla Uczelni Wyższych,
  • Rozwiązywanie problemów i incydentów w zakresie środowisk aplikacyjnych,
  • Tworzenie środowisk pomocniczych, rozwojowych i testowych,
  • Wykonywanie prac utrzymaniowych:
    • Zarządzanie poprawkami,
    • Zarządzanie wydajnością,
    • Zarządzanie dostępnością,
  • Zarządzanie i administracja zgodnie z wymogami zdefiniowanymi w wewnętrznych standardach,
  • Monitorowanie zdarzeń oraz obciążenia systemów w celu wyeliminowania potencjalnych problemów oraz ciągłego usprawniania systemów,
  • Podstawowa diagnostyka sprzętu komputerowego,
  • Zarządzanie licencjami oprogramowania,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu konfiguracji sieci komputerowych, VPN,
  • Umiejętność Tworzenia zapytań T-SQL,
  • Podstawowa znajomość serwerów WWW,
  • Znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania,
  • Znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne,
  • Podstawowa znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (MS SQL i/lub Oracle),
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1),
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
  • Chęć rozwoju w kierunku jednego z języków programowania (Java, C#).

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Realną i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych uczelni w Polsce,
  • Monitoring doświadczonych koleżanek i kolegów w stawianiu pierwszych kroków w naszej firmie,
  • Bogaty Pakiet benefitów (Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i najbliższej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie NNW, lektoraty językowe),
  • Szeroka oferta szkoleń merytorycznych wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje i rozwój,
  • Młody, energiczny i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Świerze owoce, kawa, herbata.