2016-10-04 16:37

Dla naszego klienta - dużego, międzynarodowego serwisanta urządzeń elektronicznych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier aplikacji - C++ / JAVAWarszawa/Janki

Realizowane zadania:

  • analiza i optymalizacja kodu, usuwanie błędów
  • dobór optymalnego środowiska programowania w stosunku do nowych potrzeb
  • proponowanie własnych rozwiązań w obszarze składni i sposobu pozyskiwania danych wejściowych
  • definiowanie wymagań HW/SW platformy Android

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość C++, JAVA
  • doświadczenie w pracy przy projektach związanych z obróbką obrazu lub dżwięku
  • wykształcenie wyższe w zakresie w zakresie elektroniki, informatyki lub pokrewne
  • mile widziana znajomość środowiska Eclipse
  • mile widziana znajomość podstaw mikrokontrolerów
  • kominikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia, prowadzenia analizy przyczyna-skutek
  • kreatywność i otwartość na nowe, niestandardowe rozwiązania

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnieniai i bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju i realizacji nowatorskich projektów
  • pracę w ambitnym i wykwalifikowanym zespole