2016-10-05 13:47

Dla naszego klienta - dużego, międzynarodowegto serwisanta urządzeń elektronicznych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. raportowaniaWarszawa/Janki

Realizowane zadania:

  • udzielanie wsparcia użytkownikom w zakresie rozwiązywania doraźnych problemów związanych z obsługą aplikacji
  • obsługa procesu raportowania napraw do systemów IT zleceniodawców
  • przygotowywanie bieżących raportów i analiz
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie informatyki (mile widziane kierunki związane z bazami danych)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość Microsoft SQL
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskigo
  • umiejętność współpracy z użytkownikami i orientacji na rozwiązywanie ich problemów
  • zdolności do efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja czasu pracy
  • systematyczność i umiejętność szybkiego uczenia się

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (powiększone o dodatkowe świadczenia)
  • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • możliwość budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy
Wyślij CV