Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Business Intelligence Warszawa/Janki

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Sporządzanie dashboardów oraz analiz sprzedaży na podstawie danych z dostępnych urządzeń i systemów
  • Praca w środowisku SAP
  • Rozwój i usprawnianie narzędzi BI
  • Analityczne wsparcie wszystkich działów firmy, w tym przede wszystkim Zarządu oraz działu sprzedaży
  • Współpraca międzynarodowa z działami BI w zagranicznej centrali i zagranicznych spółkach grupy
  • Praca z bazami danych, update i ich weryfikacja
  • Projektowanie i wdrażanie niezbędnych zmian w procesach przepływów danych dla efektywnego modelu danych na potrzeby raportowania BI

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, tworzeniu analiz i raportów
  • Dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja z zagraniczną centralą)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka VBA - na poziomie tworzenia narzędzi dla innych użytkowników
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane IT lub pokrewne
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy z dużą ilością danych

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym
  • Dla osób nieposiadających samochodu zapewniamy stały bezpłatny transport z pętli autobusowej na Okęciu do siedziby firmy i z powrotem

Mile widziane:

  • Znajomość SAP (moduł SD i MM)
  • Znajomość tabel przestawnych wraz z fragmentatorami (ang. Slicers)
  • Znajomość EDI (elektroniczna wymiana dokumentów)
Wyślij CV