2017-03-22 10:08

Dla naszego Klienta świadczącego usługi spedycyjne najwyższej jakości, docenionego prestiżowymi wyróżnieniami, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. spedycji drogowej - krajowejWarszawa/Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • Organizacja i nadzorowanie przewozów całopojazdowych oraz drobnicowych na terenie kraju,
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów-zleceniodawców,
  • Tworzenie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
  • Realizacja zleceń spedycyjnych i transportowych,
  • Budowanie portfela przewoźników.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
  • Znajomość rynku transportowego,
  • Dobra znajomość regulacji prawnych dot. spedycji,
  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop itp.),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków.
Wyślij CV