Dla naszego Klienta, lidera we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań samoobsługowych wspierających pracę administracji, urzędów, e-commerce, podmiotów świadczących usługi bankowe, pocztowe oraz nowoczesne automatyczne systemy pobierania opłat poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester oprogramowania Grodzisk Mazowiecki

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kompleksowych testów oprogramowania oraz urządzeń
  • Weryfikacja zgodności i kompletności oprogramowania względem wymagań klienta
  • Projektowanie scenariuszy testów i przygotowanie danych testowych
  • Tworzenie dokumentacji z przeprowadzonych testów, w tym raportowanie błędów
  • Współpraca z działem analitycznym, programistycznym oraz klientem zewnętrznym

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe w trakcie nauki (mile widziany kierunek informatyczny lub pokrewny)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wnikliwego rozwiązywania problemów
  • Znajomość systemu Linux
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i korespondencji z klientem
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
  • Samodzielne stanowisko
  • Dobre perspektywy rozwoju zawodowego