Dla naszego Klienta, lidera we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań samoobsługowych wspierających pracę administracji, urzędów, e-commerce, podmiotów świadczących usługi bankowe, pocztowe oraz nowoczesne automatyczne systemy pobierania opłat poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier Systemowy Grodzisk Mazowiecki

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracja i zarządzanie (administracja i aktualizacja) systemami operacyjnymi oraz aplikacjami urządzeń
  • Optymalizacja systemów operacyjnych pod dedykowane konfiguracje sprzętowe i wymagania klienta
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykonanych prac
  • Współpraca i wsparcie dla działów: analitycznego, programistycznego oraz klienta zewnętrznego
  • Zdalne aktualizacje aplikacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (mile widziany kierunek informatyczny lub pokrewny)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wnikliwego rozwiązywania problemów
  • Zaawansowana znajomość systemu Linux: administracja, konfiguracja , skrypty powłoki
  • Zaawansowana znajomość systemów baz danych
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i korespondencji z klientem
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień związanych z komunikacją sieciową

Firma oferuje:

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
  • Samodzielne stanowisko
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
Wyślij CV