Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się Software House, realizującego projekty dla dużych międzynarodowych Klientów, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer Grodzisk Mazowiecki

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Projektowanie i rozwijanie bibliotek mechanizmów SPA (Single Page App) na potrzeby projektu,
  • Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu,
  • Współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania.

Oczekiwania:

  • 3- 4 lata doświadczenia w projektach webowych z użyciem JavaScript i aplikacjami typu SPA.
  • Dobra znajomość Aurelia.IO lub AngularJS (i ew. chęć migracji do Aurelia.IO)
  • Kooperacji z zespołem developerskim przy tworzeniu RESTful API
  • Umiejętność tworzenia odrębnych modułów funkcjonalnych oraz zorientowanie na tworzenie generycznych rozwiązań
  • Automatyzacja procesów wytwarzania (Jenkins / GIT / Swagger / unit testing)
  • Dobra znajomość technologii webowych (HTML5, CSS3, AJAX),
  • Znajomość zagadnienia SEO dla aplikacji typu SPA będzie dużym atutem
  • Doświadczenie w rozwiązaniach typu Cloud będzie dodatkowym atutem (AWS / Azure)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Duża komunikatywność
  • Samodzielność i pro-aktywność

Proponujemy:

  • Praca na najnowszych technologiach
  • Innowacyjny i pionierski projekt
  • Interesujący międzynarodowy zespół (New York, Warszawa, Londyn, Bukareszt, Hong Kong)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zapewnimy również wsparcie naszego zespołu tworzącego w Aureli do migracji (jeśli potrzeba)
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze;