Dla naszego Klienta, lidera we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań samoobsługowych wspierających pracę administracji, urzędów, e-commerce, podmiotów świadczących usługi bankowe, pocztowe oraz nowoczesne automatyczne systemy pobierania opłat poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C / C++ Grodzisk Mazowiecki

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie aplikacji C/C++ na platformie Linux
  • Analizę wymagań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wykrywanie błędów, korektę oraz implementację rozszerzeń
  • Wparcie zespołu projektowego

Oczekiwania:

  • 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunkach - informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux (Ubuntu)
  • Dobra znajomość języka C/C++
  • Dobra znajomość biblioteki Qt
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność oraz zdolność szybkiego uczenia się
  • Znajomość UML i wzorców projektowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

Oferujemy:

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
  • Samodzielne stanowisko
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dobre perspektywy rozwoju zawodowego

Mile widziane:

  • Znajomość HTML
  • Znajomość Qt Quick