Nasz Klient - amerykańska firma informatyczna, która tworzy inteligentne systemy monitorowania i analizy danych dla restauracji, sklepów i sklepów na całym świecie. Główny oddział w USA przoduje w dostarczaniu zautomatyzowanych rozwiązań nadzoru w Ameryce Północnej, a w wyniku fuzji w sierpniu 2018 r. wszedł na polski rynek. Technologia firmy umożliwia zarządzanie firmą wirtualną i zapobiega stratom w przedsiębiorstwach wielopodmiotowych. Dzięki zestawowi "wirtualnych oczu" obserwujących nieprzerwanie działalność na każdym poziomie, pomagamy oszczędzać czas i usprawniać procesy wewnątrz firmy. Wszystkie dane są dostępne w dowolnym momencie "w chmurze'. Obecnie oddział polski tworzy produkty dla ponad 100 globalnych marek z 42 000 aktywnych lokalizacji. Zapewniają rozwiązania mobilne zapobiegające stratom, spójne z danymi, zintegrowane z każdą przeglądarką, intuicyjne, łatwe w użyciu. Posiadają ponad 20-sto letnie doświadczenie. Współpracują m. in. z: KFC, DQ, IHOP, Pizza Hut, Denny"s, Yum!. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Backend Developer - Video Engineer 14000 - 19000 PLN Gliwice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespołach projektowych pracujących metodykach zwinnych
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacyjnych i serwisowych
  • Programowanie i wsparcie procesów QA
  • Analiza i dokumentacja wymagań biznesowych

Oczekiwania:

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty C# .NET / C / C++
  • Silne doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań
  • Znajomość formatów audio (MP4, MPEG-TS), standardów kompresji (H.264, HEVC), protokołów strumieniowych (HLS, DASH, RTMP), FFMPEG i X264)
  • Umiejętność programowania niskopoziomowego
  • Praktyczne doświadczenie w rozwoju wielowątkowości
  • Dobra znajomość języka SQL (MS SQL)
  • Bardzo dobra znajomość architektury SOA (REST, Micro Services, SOAP)
  • Wiedza o protokołach TCP i UDP
  • Umiejętność analizy biznesowej i projektowania ostatecznych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy z GIT, Jira i Confuence, Jenkins
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (80 - 120 PLN netto + VAT / H)
  • Możliwe formy współpracy:
    • umowa o pracę
    • kontrakt B2B (płatny urlop 26 dni + 80% płatne L4)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (wymiar do ustalenia)
  • Stabilne środowisko pracy - stawiamy na długoterminową współpracę
  • Elastyczne godziny pracy (8/10 - 16/18)
  • Biuro w centrum Gliwic przy ul. Dworcowej
  • Lekcje angielskiego
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pracę w komfortowych warunkach:
    • gwarantowane miejsce parkingowe - zostaw samochód, rower, hulajnogę
    • w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia
    • możliwość realizowania własnych pomysłów
    • pracę w młodym, pozytywnym zespole (zespół polski w 90%)
    • pomoc we wdrożeniu w pracę
    • wyjazdy integracyjne
    • imprezy sportowe
    • bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych

Mile widziane:

  • WebRTC (ICE, STUN, TURN)
  • Visual Studio and.NET: C # (WF, WEB, usługi Windows)
  • ASP.NET
  • .NET Core
  • CLR / C++
  • Windsor

Dodatkowe:

Szybki proces rekrutacji - JEDNO SPOTKANIE!