Nowoczesna, dobrze zorganizowana firma inżynierska, której podstawowym atutem jest liczna kadra wybitnych specjalistów. Wielu z nich kierowało lub współuczestniczyło w: projektowaniu, kompletacji dostaw, nadzorowaniu montażu, badaniach po montażowych, rozruchu urządzeń i układów elektroenergetycznych praktycznie we wszystkich nowo budowanych i modernizowanych elektrowniach, elektrociepłowniach, stacjach energetycznych oraz zakładach przemysłowych w Polsce, jak również za granicą. Współpracują z wieloma polskimi oraz zagranicznymi firmami (np.:ABB, Alstom, Babcock, General Electric, Siemens, Schneider, Foster Wheeler, Emerson - Westinghouse Electric Poland, Lurgi Lentijes), opracowywują i wdrażają do produkcji wiele innowacyjnych konstrukcji urządzeń cieszących się dużym uznaniem Klientów. Ich specjaliści aktywnie uczestniczą w corocznych seminariach technicznych, cieszące się dużym uznaniem specjalistów elektroenergetyki zawodowej i przemysłowej, publikują artykuły w prasie fachowej, wygłaszają referaty na seminariach i konferencjach. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C++ ze znajomością Pythona Gliwice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Udział w projektowaniu nowych systemów i rozwiązań
  • Udział w tworzeniu od podstaw polskiego sterownika PLC
  • Programowanie i implementacja w języku C++
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie koncepcji nowych rozwiązań

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w C++
  • Znajomość embedded Linux
  • Umiejętność tworzenia diagramów UML
  • Znajomość CMake, Qt, Boost
  • Znajomość relacyjnych baz danych (T-SQL)
  • Znajomość oraz doświadczenie z GIT
  • Doświadczenie w metodologii prowadzenia projektu (Scrum / Agile)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa również umowa B2B)
  • Możliwa praca zdalna do 3 dni w tygodniu po okresie wdrożenia
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Szkolenia zewnętrzne oraz branżowe

Mile widziane:

  • Biegłość w używaniu wzorców projektowych
  • Znajomość technologii webowych (TypeScript, ELM)
  • Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
  • Znajomość Pythona w automatyzacji testów