Dla firmy dostarczającej innowacyjne i zaawansowane rozwiązania informatyczne oraz usługi dedykowane dla sektora administracji publicznej, a także służby zdrowia czy bankowości oraz dużych i średnich przedsiębiorstw. Dla Klienta, który wchodzi na rynki międzynarodowe z oprogramowaniem dostosowanym dla biznesu oferując profesjonalną i kompleksową usługę od projektu, poprzez proces tworzenia dostosowanego oprogramowania, wdrożenia, integrację aż po utrzymanie i service desk, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project Manager z językiem angielskim Gliwice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Zarządzanie projektem
  • Nadzór nad pracą zespołów zaangażowanych w projekt
  • Ustalanie harmonogramu prac, dogrywanie terminów
  • Współpraca zarówno z polskimi jak i międzynarodowymi Klientami
  • Kontakt z osobami technicznymi po stronie Klienta
  • Negocjacje w zakresie zakresu prac realizacji, kosztów oraz terminów
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej
  • Gotowość do prowadzenia 2-5 projektów jednocześnie
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów do Klienta
  • Prowadzenie projektów dla Administracji Publicznej oraz międzynarodowych Klientów

Wymagania:

  • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami (Prince-2, PMI, Scrum lub inne), najlepiej z obszaru Public
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum 5 - 10 osobowych)
  • Ogólna znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Podstawowa wiedza techniczna z obszaru IT (produkcja oprogramowania oraz wsparcie)
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Duże kompetencje komunikacyjne oraz negocjacyjne.
  • Angielski biznesowy na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (obsługa międzynarodowych Klientów)

Proponujemy:

  • Współpracę na podstawie B2B
  • Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość ustaleń indywidualnych
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Pracę w biurze, które mieści się w oddzielnym, niezależnym budynku, w całości wynajmowanym przez naszego Klienta
  • Przestrzenne biuro z wydzieloną strefą relaksu zawierającą między innymi piłkarzyki czy rzutki oraz salkę konferencyjną wykorzystywaną na potrzeby szkoleń
  • Parking pod biurem wraz z parkingiem rowerowym
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Sprawny proces rekrutacyjny: 1 spotkanie i decyzja

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie certyfikatów z metodyk zarządzania projektami (Prince-2, PMP-PMI, inne)
  • Doświadczenie w ofertowaniu i realizacji projektów w obszarze zamówień publicznych (Public)