Dla jednej z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej obsługującej kilkadziesiąt tysięcy firm w 140 krajach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Node Developer Gdynia

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania umożliwiającego zaawansowane wyszukiwanie produktów;
  • modernizacja i zapewnienie stabilności działania oprogramowania;

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość javascript, node.js
  • motywacji, sumienności, chęci do nauki
  • podstawowej znajomości baz danych
  • angielski min. B1
  • GIT

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP
  • wsparcie doświadczonych programistów
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty sportowe
  • sekcje sportowe
  • dofinansowanie posiłków
  • świeże owoce i jogurty

Dodatkowe atuty:

  • znajomość pl/pgSQL
  • TDD
  • Linux