Naszym Klientem jest polski software house, realizujący wyborowe projekty w Big Data, Android, iOS i innych technologiach dla firm głównie z UK i USA, stosujący zasadę indywidualnego, twórczego podejścia do wykonywanych zadań. Obecnie dla tej firmy szukamy ambitnej, energicznej, ceniącej samodzielność osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Manual Software Tester Gdynia

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wybór metod i narzędzi do przeprowadzania testów;
  • Planowanie testów oprogramowania zgodnie z określonymi wymaganiami;
  • Opracowywanie scenariuszy testowych zgodnie z dokumentacją;
  • Prowadzenie testów manualnych;
  • Dokumentowanie wyników testów;
  • Opisywanie błędów wraz z propozycją rozwiązań;
  • Bliska współpraca z zespołem developerskim;
  • Opracowywanie dokumentacji użytkowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ok. 1-2 lat;
  • Zaawansowana umiejętność pisania testów manualnych;
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat mogący podjąć pracę na pełen etat (preferowane kierunki informatyczne, matematyczne i pokrewne);
  • Solidna wiedza z zakresu procesu testowania;
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację;
  • Podstawowa znajomość narzędzi do pisania testów automatycznych.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilną pracę na umowę B2B;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Możliwość pracy na własnym sprzęcie lub zapewnienie sprzętu zgodnie z preferencjami;
  • Komfortowe biuro w dobrej lokalizacji w Gdyni;
  • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy w Scrum;
  • Znajomość Git, Jira, Continuos Integration.