Dla gdyńskiego software housa specjalizującego się w systemach dedykowanych, systemach CRM, oraz platformach e-commerce poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer (Symfony framework) Gdynia

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie i rozwój platform e-commerce
  • Tworzenie i rozwój systemów dedykowanych
  • Tworzenie i rozwój systemów CRM
  • Projektowanie, implementację i integrację oprogramowania w języku PHP
  • Przeprowadzanie testów manualnych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP7 z wykorzystaniem frameworka Symfony lub Zend
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL (MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość Elasticserch
  • Znajomość narzędzia Jira
  • Umiejętność pracy w metodyce Scrum

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro w wygodnej lokalizacji
  • Możliwość zatrudnienia na UoP lub B2B
  • Comiesięczne imprezy integracyjne

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemu tworzenia i generowania dokumentacji technicznej Sphinx