TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Oferta pracy: Praca programista Java Enterprise Edition Developer Gdynia

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania w języku Java EE (projektowanie oraz implementacja rozwiązań).

Oczekiwania:

  • Bardzo dobrej znajomości Java Enterprice Edition,
  • Bardzo dobrej znajomości Enterprise JavaBeans,
  • Dobrej znajomości frameworka Hibernate,
  • Znajomości wzorca REST,
  • Znajomości baz danych SQL,
  • Znajomości JBoss,
  • Znajomości JFS (PrimeFaces),
  • Znajomości wzorców projektowych,
  • Znajomości Test-Driven Development.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą pracę w wiodącej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dużą samodzielność pracy, wyzwania i interesujący zakres obowiązków,
  • Pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów,
  • CleanCode i Code Review,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkoleniach, certyfikacje),
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji Kandydata),
  • Program Work-Life Balance (w tym dofinansowanie do karty Benefit Multisport, dni owoca),
  • Pakiet dodatkowych benefitów dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Mile widziane:

  • Znajomość Jenkins,Git,Jira,
  • Znajomość JUnit,SoapUI,JMeter,
  • Znajomość FishEye i Crucible.