Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Systemów Informatycznych Gdynia

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • kompleksowe administrowanie serwerami aplikacyjnymi
  • zapewnienie użytkownikom sieci ciągłego i bezpiecznego dostępu do zasobów firmy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku administratora lub młodszego administratora systemów informatycznych;
  • doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Windows Server oraz RED HAT LINUX
  • doświadczenie w administrowaniu bazami danych SQL Server
  • doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi JBOSS
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • orientacja na klienta;
  • analityczny umysł oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • terminowość, rzetelność, samodzielność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w wiodącej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dużą samodzielność pracy, wyzwania i interesujący zakres obowiązków;
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów;
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkoleniach oraz certyfikacje);
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji Kandydata);
  • program Work-Life Balance (w tym dofinansowanie do karty Benefit Multisport,owocowe dni, udział w grze firmowej Play BEST);
  • pakiet dodatkowych benefitów dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Mile widziane:

  • doświadczenie w administrowaniu VMware a w szczególności ESXi 5