2016-10-02 18:11

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się międzynarodowej firmy tworzącej rozwiązania IT na zamówienie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista AngularJS DeveloperGdynia

Zakres obowiązków:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości.
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania:

  • Minimum 1,5-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość Angular JS.
  • Znajomość technologii JavaScript i TypeScript.
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w budowie aplikacji webowych w technologiach: HTML5, CSS3, LESS, JS, jQuery.
  • Zaangażowanie, kreatywność, elastyczność i samodzielność.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności.
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych.
  • Ubezpieczenie.
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii NodeJS