2017-01-16 10:52

Dla naszego Klienta, jednego z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych w Europie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - MySQLŁódź

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Czynny udział w rozwoju serwisu;
  • Utrzymanie, rozwój i optymalizacja kodu.

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości OO PHP, MySQL;
  • Znajomości formatów wymiany danych;
  • XML oraz JSON;
  • Znajomości zasad działania architektury klient-serwer;
  • Umiejętności analitycznego myślenia.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie obiadów
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Wyślij CV