2016-09-30 17:43

Dla naszego Klienta,jednej z największych grup finansowych na rynku polskim, poszukujmy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer - JEE - JSF, Hibernate, Swing, Spring,Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie i rozwój wraz z zespołem doświadczonych developerów, architektów i analityków innowacyjnej platformy Big Data.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • min. 2 lata doświadczenia przy projektach w technologii Java EE (w szczególności EJB, JMS, JAX-WS) lub Spring
  • dobra i praktyczna znajomość wzorców projektowych (design patterns) zasad programowania obiektowego SOLID
  • praktyczna znajomość testowania oprogramowania (testy jednostkowe, integracyjne) z użyciem frameworków JUnit i Mockito
  • doświadczenie w budowie wielowarstwowych systemów rozproszonych
  • znajomość framework'u Hibernate
  • znajomość SQL'a, w szczególności MySQL lub PostgreSQL
  • znajomość notacji UML i ERD
  • znajomość serwerów aplikacji (np: WildFly)
  • znajomość narzędzia do budowania kodu Maven
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • doświadczenie w budowie aplikacji webowych: HTML5, CSS, JavaScript, jQuery
  • wymagane: zaangażowanie, kreatywność, elastyczność i samodzielność oraz otwartość na metodykę scrum
  • chęć poznania najnowszych technologii w zakresie Big Data

Proponujemy:

  • umowa o pracę
  • pakiet szkoleń
  • pakiet benefitów poza płacowych
  • możliwości rozwoju,
  • praca w dużej firmie o uznanej marce.
  • nowoczesne biuro - biurowiec klasy A

Mile widziane:

  • znajomość języka Scala
  • znajomość frameworka Play
  • znajomość narzedzia do budowania kodu SBT