2016-09-30 16:37

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, działającej w IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-End - CSS3, JavaScriptGdańsk

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS3, JavaScript
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą, niekorporacyjną atmoferę pracy
  • ambitne zadania

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień UX

Polecane wpisy na blogu:

Firmy doradztwa personalnego jako wsparcie w rekrutacji
W sidłach pracoholizmu
8 wskazówek, jak stać się dobrym programistą
Studenckie koła naukowe – źródło potencjalnych kandydatów do projektów naukowych
Jak zniechęcić kandydata do projektu rekrutacyjnego?