Dla trójmiejskiego Software House posiadającego status Gold Partner Microsoft, rozwijającego się w wielu obszarach technologii takich jak telewizja hybrydowa,Big Data w biznesie oraz innych rozwiązaniach technologicznych poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular .NET Core Developer Gdańsk

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Rozwój zaawansowanego oprogramowania w branży FinTech
  • Rozwijanie i utrzymanie testów jednostkowych
  • Rozwijanie nowych projektów, napisanych z wykorzystaniem najwyższych standardów kodowania

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • Bardzo dobra znajomość .NET Core
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET Core
  • Bardzo dobra znajomość EntityFramework
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Możliwość korzystania z platformy pluralsight

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Azure SQL
  • Znajomość Azure Functions
  • Znajomość Azure Storage (Blob i Table)
  • Znajomość Azure AppServices
  • Znajomość Azure ServiceBus
  • Znajomość Azure KeyVault
  • Znajomość Application Insights
  • Znajomość Azure VMs