Dla trójmiejskiego Software House posiadającego status Gold Partner Microsoft, rozwijającego się w wielu obszarach technologii takich jak telewizja hybrydowa,Big Data w biznesie oraz innych rozwiązaniach technologicznych poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Angular Developer Gdańsk

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój zaawansowanego oprogramowania w branży TV/VOD
  • Praca przy wieloplatformowych projektach
  • Rozwijanie nowych oraz wspieranie istniejących projektów, napisanych z wykorzystaniem najwyższych standardów kodowania i projektowania obiektowego
  • Rozwijanie i utrzymanie testów jednostkowych oraz integralnych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Java Script
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular
  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość CSS
  • Znajomość Sass
  • Znajomość Docker
  • Znajomość Swagger
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Możliwość korzystania z platformy pluralsight