Do Pracy w Gdańskim Softwer Housie, tworzącym strony internetowe, aplikacje webowe i platformy e-commerce, do innowacyjnego projektu związanego z branżą transportową, który łączy aplikacje webowe i androidowe pod jednym logiem, szukam osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT JavaScript(Angular2+) Develper 7000 - 16000 PLN Gdańsk

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji i stron intetrnetowych
  • Tworzenie warstwy wizualnej dla aplikacji webowych
  • Tworzenie widoków nowych modułów w rozwijanej na potrzeby wewnętrzne aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w JavaScripcie
  • Bardzo dobra znajomość:
    • Angular2+
    • TypeScript
    • CSS
    • GIT/SNV
    • REST API
  • Podstawowa wiedza o zarządzaniu stanem aplikacji

Firma oferuje:

  • Elastyczne godziny pracy (start między 6 a 10)
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owoce przez cały tydzień i popcorn w każdy piątek