Do Pracy w Gdańskim Softwer Housie, tworzącym strony internetowe, aplikacje webowe i platformy e-commerce, do innowacyjnego projektu związanego z branżą transportową, który łączy aplikacje webowe i androidowe pod jednym logiem, szukam osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Front-end Developer Gdańsk

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji i stron intetrnetowych
  • Tworzenie warstwy wizualnej dla aplikacji webowych
  • Tworzenie widoków nowych modułów w rozwijanej na potrzeby wewnętrzne aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako Front-end Developer
  • Bardzo dobra znajomość:
    • TypeScript,
    • RxJS,
    • CSS,
    • GIT/SNV.
  • Podstawowa wiedza o zarządzaniu stanem aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość REST API
  • Praktyczna znajomość zasad Responsive Web Design
  • Znajomość wzorców projektowych i metod optymalizacji kodu

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę/B2B
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 6 a 10)
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Szybki proces rekrutacji (rozmowa, zadanie testowe)
  • Kartę MultiSport
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Owoce przez cały tydzień, popcorn w każdy piątek