Dla trójmiejskiego Software House posiadającego status Gold Partner Microsoft, rozwijającego się w wielu obszarach technologii takich jak telewizja hybrydowa,Big Data w biznesie oraz innych rozwiązaniach technologicznych poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester Automatyczny/Wydajnościowy Gdańsk

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Planowanie rozwiązań z obszaru automatyzacji testów
  • Tworzenie,modyfikowanie i utrzymywanie testów wydajnościowych
  • Analiza wyników testów

Oczekiwania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu testów automatycznych/wydajnościowych
  • Doświadczenie w używaniu Dockera oraz wirtualizacji VM
  • Umiejętność programowania w języku Python
  • Podstawowa wiedza z zakresu statystyki
  • Duże umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Kursy i szkolenia wewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat ISTQB
  • Znajomość baz danych SQL
  • Znajomość Jenkins
  • Znajomość Ansible