Firma koncentruje się na Atlassian ecosystem metodologii zwinnej od pierwszego dnia 2007 roku. Kilka zespołów programistycznych w firmie współpracuje bezpośrednio z Atlassianem przy znanych na całym świecie produktach, takich jak Jira Software lub Bamboo. Każdego dnia programiści są zaangażowani we wszystkie obszary rozwoju (wizja, projektowanie, implementacja, testowanie, konserwacja). Firma jest wiodącym dostawcą dodatków Jira, oferującym użyteczne narzędzia zarówno dla serwerów, jak i dla chmury, solidne wsparcie dla klientów i osób oceniających oraz doświadczenie w zakresie Atlassian Suite. W marcu 2016 roku weszła na Microsoft VisualStudio Marketplace z nowym wcieleniem Agile Cards, dedykowanym użytkownikom VisualStudio Team Services. Dołącz do nas na stanowisko w GDAŃSKU:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Mid / Regular) 11000 - 16000 PLN Gdańsk

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie innowacji, wymyślając nowe i zaskakujące pomysły dotyczące naszych produktów i procesów
  • Tworzenie nowych, odważnych funkcji, od frontu po back-end jako część zespołu
  • Współpraca z innymi programistami, projektantami front-end, menedżerami produktu i inżynierami wydajności
  • Nawiązywanie współpracy z przedstawicielami technicznymi i architektami w celu promowania doskonałego projektowania i jakości oprogramowania
  • Analiza problemów i naprawa istniejącej architektury i kodu

Oczekiwania:

  • Doskonałe zrozumienie i praktyczna znajomość Java. Nie zamykamy się na inne języki programowania. Jeśli jesteś dobry w Pythonie, .Net, C # i innych, z przyjemnością z tobą porozmawiamy!
  • Głębokie zrozumienie architektoniczne aplikacji internetowych
  • Dobra znajomość niektórych technologii back-end'u t.j.: Spring, Hibernate, Lucene, SQL
  • Znajomość niektórych technologii front-end'owych, t.j.: CSS, JavaScript (jQuery), Rest i JSON
  • Znajomość bibliotek, narzędzi i frameworków open source
  • Doświadczenie w XP i SCRUM
  • Inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy w zespole
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 11000 - 16000 / month
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ($$ butto) lub umowę B2B ($$ netto + VAT)
  • Bonus Edukacyjny: 7500 PLN/rok (wydajesz na co chcesz: szkolenia, studia, języki obce, książki, rozwój osobisty)
  • Pakiet relokacyjny 5000 PLN + pensja "0' wypłacana w pierwszym dniu pracy
  • W pełni wyposażona kuchnia (kawa, herbata, jogurty, płatki kukurydziane, napoje, słodycze)
  • Prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Praca dla międzynarodowych klientów: NASA, Sony, ONZ, Disney, BMW
  • Możliwości rozwoju wśród ludzi m.in. z Gdańska, Sidney, San Francisco, Amsterdamu

Dodatkowe atuty:

  • Doskonałe kreatywne i innowacyjne umiejętności rozwiązywania problemów
  • Zainteresowanie poznaniem nowych języków i struktur

Zobacz jak pracują, Zobacz jak się integrują...