Dla naszego Klienta, jednej z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Front-end Gdańsk

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • programowanie w Javascript
  • praca nad rozwojem interfejsów użytkownika dla dekoderów TV

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość:
    • JavaScript,
    • HTML,
    • CSS
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na współpracę w międzynarodowym zespole

Firma oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę MultiSport
  • elastyczne godziny pracy
  • kursy i szkolenia m.in. Certyfikaty Microsoft,
  • zajęcia z języka angielskiego
  • dużą samodzielność w działaniu

Mile widziane:

  • znajomość następujących technologii:
    • jQuery,
    • Knockout.js
    • SQL,
    • SQL Server,
    • C#