Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się międzynarodowego Software House tworzącego dedykowane rozwiązania IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista IOS Software Developer Gdańsk

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości;
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami;
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • Co najmniej 2,5-3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku iOS Developer'a;
  • Solidnej wiedzy o Objective-C;
  • Znajomość Swift;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji- preferowany GIT;
  • Doświadczenie z testowaniem aplikacji mobilnych;
  • Wymagany język angielski umożliwiający płynną komunikacje w zespole.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Ubezpieczenie;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Możliwość pracy zdalnej.