Dla naszego klienta jednej z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End .NET Developer ze znajomością JavaScript Gdańsk

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Dwie możliwości: Praca w projekcie zajmującym się platformą telewizji hybrydowej, dostarczanej do kilku europejskich operatorów TV, składającej się z VOD, obsługi Set-top Box, portalu online TV oraz aplikacji mobilnych

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu C# oraz JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość C# oraz JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Knockout.js
  • Doświadczenie w pracy z Visual Studio 2013/2015
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskeigo

Oferujemy:

  • Dogodna forma zatrudnienia - umowa o pracę bądź B2B
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w centrum Gdańska lub w Elblągu (do wyboru)
  • Prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe
  • Benefit MultiSport
  • Kursy i szkolenia m.in. Certyfikaty Microsoft, język angielski
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w systemie R&D

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość TypeScript, Node.js, SCSS, jQuery, WebStorm, JIRA, Confluence, Git
  • Znajomość SQL/SQL Server
  • Znajomość metodologii Agile, Scrum, Kanban