Dla naszego Klienta, firmy realizującej projekty software'owe dla największych firm z branży ubezpieczeniowej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista SENIOR .NET DEVELOPER Gdańsk

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w pracy koncepcyjnej oraz implementacji zmian dotyczących: reorganizacji/refactoringu kodu kluczowych modułów aplikacji
  • zmiany architektury systemu - rosnące wymagania w kontekście eksploatacji systemu niosą potrzebę zwiększenia wydajności i skalowalności (uwaga: możliwe 1-2 razy w roku krótkie delegacje do Ghany)
  • Praca z narzędziami: Jira, Bitbucket, Confluence (pakiet Atlassian'a), Resharper, Jenkins, ReSharper, Docker, UXPin (jeśli znasz lepsze i przekonasz nas do ich skuteczności - zastosujemy!)
  • analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
  • współpraca z pozostałymi developerami, testerami oraz PM-ami projektów
  • support wersji systemów działających na produkcji

Wymagania:

  • min 4 lata doświadczenia w realizowaniu komercyjnych projektów w oparciu o technologie .NET
  • znajomość wzorców projektowych i zalecanych rozwiązań dla platformy .NET
  • dobra znajomość SQL w szczególności z wykorzystaniem MS SQL Server
  • znajomość HTML/JavaScript
  • nastawienie na realizację celu
  • nieustanne doskonalenie się i chęć wdrażania nowinek technologicznych (warunek niezbędny!)

Firma oferuje:

  • Internacjonalny zespół
  • Dowolną formę prawną współpracy (Umowa o pracę bądż B2B Contract)
  • Prywatną opiekę medyczną (Swissmed) i kartę Multisport
  • Możliwość pracy z domu, gdy dopadnie Cię kryzys
  • Współdecyzyjność w wielu obszarach rozwoju firmy (wpływ na używane narzędzia/technologie, sposób pracy)