2017-07-21 19:19

Dla naszego Klienta - jednej z największych grup finansowych na rynku polskim, poszukujmy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Security Architect/Projektant rozwiązań bezpieczeństwa ITGdańsk

Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowoczesnych rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego
  • Opracowywanie architektury rozwiązań klasycznych (Windows/Linux)
  • Opracowywanie architektury rozwiązań mobilnych (Android/iOS)
  • Nadzór nad implementacją tych rozwiązań
  • Kontrola jakości wytwarzanego kodu
  • Analiza zagrożeń pochodzących z cyberprzestrzeni
  • Wykrywanie i analiza złośliwego kodu
  • Obsługa zaawansowanych incydentów bezpieczeństwa informatycznego
    • Analiza śledcza

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe:
    • Informatyka; Telekomunikacja; Elektronika.
  • Min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu w językach:
    • Java/C/C++/C#/ASM , w szczególności z użyciem bibliotek systemowych
  • Bardzo dobra znajomość architektury systemów z rodziny Windows,Linux
  • Poparta doświadczeniem znajomość architektury platform Android/iOS
  • Zaawansowana znajomość protokołów sieciowych
  • umiejętność programowania niskopoziomowego
  • Praktyczna znajomość zagadnień reverse engineering
  • Znajomość technik wyszukiwania i wykorzystania podatności w kodzie
  • Praktyczna znajomość narzędzi do testów penetracyjnych
  • Biegła znajomość j.angielskiego*analityczne myślenie oraz dobra umiejętność organizacji pracy

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i stabilną pracę
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę pracy.