2017-05-12 08:40

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm informatycznych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Architekt Rozwiązań InformatycznychGdańsk

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie architekturą kilku podsystemów, będących częścią Platformy Miejskiej używanej przez największe miasta w Polsce
  • Projektowanie i optymalizowanie elementów architektury całego Systemu
  • Definiowanie i wdrażanie standardów architektonicznych
  • Budowanie narzędzi wspólnych
  • Praca związana z integracją systemów

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT, w tym integracji systemów
  • Praktyczna znajomość OOP
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość JEE
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami: Spring, Seam lub Struts
  • Bardzo dobrej znajomości systemów kontroli wersji
  • Znajomość serwerów aplikacji (Jboss/Wildfly)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z optymalizacją aplikacji
  • Znajomość technik i narzędzi CI/CD
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Zdolność analitycznego myślenia i i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole i poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • Chęć rozwoju i dzielenia się wiedzą

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm IT w Polsce
  • Dowolną formę umowy (UoP/B2B)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe

Mile widziane:

  • Doświadczenie w innych technologiach
  • Znajomość narzędzi i technologii bazy Oracle
  • Doświadczenie w pracy z Hibernate, MyBatis
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołów
  • Aktywność i zainteresowania pozazawodowe