2016-10-06 12:57

Dla naszego klienta, będącego jednym z liderów w swojej branży z solidną pozycją na rynku, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator CassandraGdańsk

Opis stanowiska:

  • konfiguracja, optymalizacja, monitoring systemów bazodanowych Cassandra
  • współpraca z zespołem deweloperskim przy optymalizacji rozwiązań od strony programistycznej

Wymagania:

  • minimum 4 lata (preferowanie 5) doświadczenia na stanowisku Administratora Cassandry
  • znajomość chmury AWS
  • bardzo dobra znajomość systemu Linux (Ubuntu)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • jasne opcje współpracy: umowa o pracę bądź kontrakt
  • karta sportowa (Multisport / OK System)
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość zakupu akcji firmy
  • owocowe poniedziałki
  • quarterlies, czyli dofinansowania cokwartalne zespołowe wyjścia integracyjne
  • lekcje angielskiego
  • dofinansowane szkolenia, kursy i certyfikaty
  • nowoczesny sprzęt i peryferia
  • darmowy parking, stojaki na rowery
Wyślij CV