2017-01-24 15:31

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego integratorora, specjalizującego się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych w szczególności dla sektora utilities oraz przemysłu, obecnie poszukujemy ososby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant WdrożeniowyGdańsk

Zakres obowiązków:

  • Uczestnicwto w projekcie wdrożenia systemu inteligentnego systemu wizyjnego IBM IOC,
  • Analiza potrzeb Klienta, proponowanie rozwiązań,
  • Udział w pracach doradczych mających na celu zaprojektowanie nowych procesów biznesowych i koncepcji organizacji oraz ich wdrożenie na bazie aplikacji,
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym po stronie Klienta,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej,
  • Przeprowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Konsultanta Wdrożeniowego dla branży Public,
  • Doświadczenie przy realizacji co najmniej 2 projektów wdrożeniowych,
  • Komunikatywność/ Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
  • Bardzo dobre zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów,
  • Znajomość baz danych PL/SQL,
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność, nastawienie na cel,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu,

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział w prestiżowych projektach wdrożeniowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemu IBM Intelligent Operations Center,
Wyślij CV