2016-12-22 18:09

Dla naszego klienta, będącego jednym z liderów w swojej branży z solidną pozycją na rynku, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior C++ DeveloperGdańsk

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania systemowego, aplikacyjnego oraz automatycznych środowisk testowych,
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania,
  • Współpraca i komunikacja w procesach inżynierii oprogramowania,
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów testowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub podobnym,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu i programowaniu obiektowych w języku C++,
  • Doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu wytworzonego oprogramowania,
  • Pasja do tworzenia rozwiązań oprogramowania,
  • Otwartość i kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole, umiejętność priorytetyzacji zadań i efektywnego organizowania czasu pracy,

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Program akcji pracowniczych (odnawialny w okresach ok.rocznych),
  • Abonament Medicover,
  • Karta "Multi-Sport"
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
  • Node.JS,
  • Scala
  • podstawy kryptografii,
  • GIT
Wyślij CV