2016-11-18 21:45

Dla naszego Klienta, jednego z największych polskich koncernów odzieżowych, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Front-end DeveloperGdańsk

Zadania:

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce
  • Realny wpływ na wygląd stron internetowych
  • Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa tworzonych serwisów
  • Udział w wyborze technologii front-endowych

Wymagania:

  • Doświadczenia w tworzeniu stron / aplikacji webowych - min. 3 lata
  • Doskonałej znajomości HTML5, CSS3, preprocesorów (Grunt / Gulp) + SCSS (SASS), protokołu http
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript / jQuery
  • Praktycznej znajomości projektowania i programowania OOP w Javascript
  • Podstawowej znajomości PHP, systemu kontroli wersji GIT, Photoshop

Firma oferuje:

  • Możliwość współtworzenia jednego z największych sklepów internetowych w Polsce
  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (możliwe inne formy zatrudnienia)
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do sklepów)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień związanych z SEO / UX
  • Zainteresowanie nowymi technologiami i trendami w projektowaniu stron
  • Doświadczenie z platformami e-commerce