2016-12-19 13:49

Dla naszego klienta jednej z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer JAVA ze znajomością PHPGdańsk

Zadania:

  • praca przy nowym projekcie we współpracy z zagranicznym teamem przy przeprojektowaniu istniejących skryptów w PHP na rozwiązania JAVA w budowanej platformie Microservices

Od kandydata oczekujemy:

  • dobra znajomość Java oraz PHP
  • 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku JAVA
  • znajomość XML (warunek niezbędny)
  • płynny język angielski pozwalający na swobodną współpracę w międzynarodowym zespole
  • metodologia Agile
  • samodzielność w opracowaniu rozwiązań

Proponujemy:

  • prywatną opiekę medyczną, zajęcia sportowe, MultiSport
  • kursy i szkolenia m.in. Certyfikaty Microsoft
  • lekcje języka angielski
  • dużą samodzielność w działaniu
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w systemie R&D