2016-10-03 18:10

Dla naszego klienta jednej z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer ASP .NET (Javascript)Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu pracującego nad rozwojem portali turystycznych i systemów rezerwacji wycieczek

Wymagania:

  • środowisko .NET, ASP.NET (2-3 lata doświadczenia)
  • języki programowania: JavaScript - szeroka wiedza w projektowaniu skomplikowanych aplikacji, znajomość jQuery, Bootstrap będzie plusem
  • znajomość .NetNuke
  • technologie: HTML5/CSS3
  • znajomość Photoshopa, mile widziane umiejętności graficzne
  • metodologia: Agile
  • płynny język angielski, pozwalający na współpracę w międzynarodowym zespole

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną, zajęcia sportowe, MultiSport
  • kursy i szkolenia m.in. Certyfikaty Microsoft
  • lekcje języka angielski
  • dużą samodzielność w działaniu
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w systemie R&D
Wyślij CV