2016-10-03 11:28

Jedena z największych marek odzieżowych w Polsce

Oferta pracy: Oferta pracy IT Internet Systems ArchitectGdańsk

Realizowane zadania:

  • Projektowanie i ciągły rozwój architektury technicznej dla e-sklepów największej marki odzieżowej w Polsce
  • Prowadzenie projektów
  • Zarządzanie zespołem programistów PHP / Magento w projektach
  • Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa platformy e-commerce
  • Przygotowywanie specyfikacji oraz projektów technicznych nowych rozwiązań na bazie wymagań biznesowych, operacyjnych, wymogów bezpieczeństwa, elastyczności architektury technicznej i integracji
  • Planowanie odpowiedniego sizeingu architektury
  • Monitorowanie i znajomość rynku IT w obszarze architektury aplikacyjnej, architektury integracji, architektury technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne
  • Doświadczenie zawodowe min. 6 lat, w tym na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność kierowania kilkuosobowym zespołem projektowym
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne - umiejętność wyznaczania celów i priorytetyzowania zadań dla siebie i zespołu
  • Znajomość technologii: PHP, Memcache/Redis, Nginx, Varnish, MySQL
  • Rozumienie procesów biznesowych i perspektywy biznesowej realizowanych działań (świadomość kosztowa)
  • Doświadczenie w serwisie o wysokiej dostępności (portal, e-sklep)
  • Znajomość systemu Linux i narzędzi linii poleceń
  • Otwartość, kreatywność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia jednego z największych sklepów internetowych w Polsce,
  • Zwinne zarządzanie projektami (SCRUM, Kanban),
  • Korzystanie nowoczesnych narzędzi programistycznych (PHPStorm, JIRA, GIT, BitBucket, Capistrano, i wiele innych) oraz otwartość na nowe rozwiązania,
  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (możliwe inne formy zatrudnienia),
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów).

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w dziale rozwoju oprogramowania
  • Doświadczenie z platformami e-commerce (preferowane Magento)
  • Znajomość technik zwinnych oraz narzędzi do ich praktycznego wykorzystania