2016-10-01 16:01

Dla naszego Klienta, eksperta w dziedzinie systemów wbudowanych wymagających funkcjonalności czasu rzeczywistego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Field Application EngineerGdańsk

Opis stanowiska:

  • Aktywne wsparcie klienta (wsparcie techniczne, doradztwo techniczne)
  • Rozwiązywanie problemów kompatybilności sprzętowej
  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania na bazie RTOS QNX
  • Tworzenie pakietów BSP oraz sterowników
  • Dbanie o warsztat programistyczny i inwestowanie w jego rozwój

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka: C / C++
  • Bardzo dobra znajomość platformy Linux
  • Znajomość bibliotek Qt
  • Znajomość metod projektowania i wytwarzania oprogramowania wbudowanego
  • Umiejętność pracy z urządzeniami elektronicznymi (uruchamianie prototypów sprzętowych na potrzeby procesu wytwarzania oprogramowania)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację w mowie i piśmie
  • Silna motywacja i zainteresowanie rozwojem w kierunku zapewnienia innowacyjności oprogramowania wbudowanego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem;
  • Podnoszenie kwalifikacji i ciekawe wyzwania zawodowe - inwestujemy w Twój rozwój;
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
  • Niekorporacyjne, swobodne środowisko pracy i indywidualne podejście do pracowników;
  • Program ubezpieczeń grupowych z możliwością skorzystania z pakietu opieki medycznej;
  • Pracę w nowoczesnym budynku.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemu QNX
Wyślij CV