Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Big Data Software Developer - Scala, Akka, MongodbGdańsk

Zadania:

  • współtworzenie nowego działu R&D na polskim rynku bankowym/big data
  • wytwarzanie komponentów i aplikacji przy użyciu metodyki TDD/BDD
  • poszukiwanie i badanie nowych technologii
  • integracje systemów informatycznych
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • praktyczne co najmniej dwu letnie doświadczenie w wytwarzaniu aplikacji w języku Scala
  • umiejętność programowania w języku SQL
  • znajomość systemu Unix (Linux) oraz narzędzi internetowych
  • znajomość rozwiązań opartych o jedną z wymienionych technologii:
    • Hadoop, Storm, Spark, Akka

Oferujemy:

  • umowa o pracę (preferowana) - klient może rozważyć umowę firma - firma
  • nowoczesne biuro - praca w biurowcu klasy A
  • pakiet benefitów poza płacowych
  • możliwości rozwoju,
  • praca w dużej firmie o uznanej marce.
  • pakiet szkoleń

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność programowania Python