Dla naszego Klienta wiodącego dostawcy rozwiązań z obszaru m-płatności, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator sieci i systemów informatycznych Częstochowa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową,
  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo,
  • monitorowanie pracy i wydajności administrowanej infrastruktury, reagowanie na incydenty,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • wsparcie zespołów programistów i testerów,
  • tworzenie backupów.

Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktycznej znajomości systemów z rodziny Windows Server 2003/2008/2012,
  • praktyczna znajomość rozwiązań wirtualizacji w oparciu o Hyper-V,
  • znajomości zagadnień bezpieczeństwa serwerów, sieci i usług/aplikacji,
  • znajomości zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, TCP/IP, konfiguracji firewalli),
  • chęci podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Proponujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa B2B,
  • trakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego,
  • słodkie środy.

Dodatkowe atuty:

  • praktyczna znajomości systemów Linux,
  • znajomość rozwiązań SAN/NAS (wiedza na temat FC/iSCSI),
  • znajomość administracji bazami danych MS SQL 2005/2008/2012,
  • znajomość urządzeń CISCO (ukończone CCNA),
  • znajomość oprogramowania do backupów Symantec Backup EXEC,
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP.