2016-10-01 18:24

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa produkcyjnego od lat istniejącego na polakim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer .NET /C#Częstochowa

Realizowane zadania:

  • wsparcie zespołu programistów .NET / C#;
  • rozwijanie autorskiego systemu ERP w technologii .NET / C#;
  • zapewnienie poprawności działania systemu i wsparcia dla jego użytkowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - informatyczne;
  • minimum 2-letnie doświadczenie programistyczne w .NET (C#, WinForms);
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (T-SQL);
  • znajomość Entity Framework 6;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę;
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość kontrolek DevExpress i wzorców projektowych.
Wyślij CV