2016-10-05 17:14

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w szeroko pojętej integracji usług, procesów oraz systemów IT, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Java - GUICzęstochowa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie/rozwijanie produktów informatycznych w szczególności GUI.
  • Projektowanie oraz tworzenie specyfikacji technicznych implementowanych rozwiązań.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku co najmniej 3-4 lata
  • Wiedza z zakresu następujących technologii:
    • JEE (JSP, Servlety, Spring, Hibernate)
    • Java (Eclipse Rich Client Platform)
    • ORACLE DB (SQL, PL/SQL),
  • Angielski na poziomie pozwalającym codzienną komunikację w pracy
  • Doświadczenia w projektowaniu interfejsów użytkownika
  • Znajomości:
    • HTML
    • CSS
    • JavaScript
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne (elektronika i telekomunikacja, automatyka, fizyka, matematyka)
  • Zdolność do szybkiego uczenia się, duch innowacyjności oraz pomysłowość
  • Umiejętność systematycznej pracy, samodyscyplina
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz z klientami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne zarobki
  • Pracę w projektach dla czołowych firm z całej Europy
  • Rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikaty)
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Dodatkowe atuty:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość jQuery